Equips

El nostre patrimoni

19
Equips
305
Jugadors i jugadores
20
Entrenadors/es i preparador/es
76
Delegats/des
4
Seus per a partits

Entrenadors i delegats

Secció Femenina

Sènior

Cadet

Infantil

Sènior A
  • Entrenador: Martí Nicolau
  • Delegat: Cesc Puigmarti i Helena Puig
Sènior B
  • Entrenador: Marc González
  • Delegat: Xell Llopis, Anna Margenat, Montse Sola, Isidre Fortuny i Xavier Pablo
Cadet Vermell
  • Entrenador: Héctor Gómez i Marta Fernández
  • Delegat: Maria Teresa Fornells, Maria Ferrer, Guilermo Gamito, César Barajas i Xavier Garcia
Cadet Negre 
  • Entrenador: Guim Solivelles
  • Delegat: Cristina Torralbo, Lluis González, Xavier García i Iñigo Rodríguez
Infantil
  • Entrenador: Djuna Modrego
  • Delegat: Guillaume Jonart, Joan Ramon Rique i Aitor Orio

Secció Masculina

Veterans

Sènior

Juvenil

Cadet

Infantil

Veterans A
  • Entrenador: Martí Nicolau
  • Delegat: Jordi Martinez, Xavi Garcia, Jose Luis Segura i Alba Nasarre
Sènior A
  • Entrenador: Andrei Xepkin
  • Delegats: Santi Peiro, Marcos Intriago, Anna Maymús, David Pallares, Julià Lopez-Arenas i Iñaki Zurbano
Sènior B
  • Entrenador: Maikel Núñez
  • Delegats: Juan A. Ortega, Julià Lopez-Arenas, Albert Solivelles, Iñaki Zurbano i Emma Ansola
Sènior C
  • Entrenador: Joan Cinta
  • Delegats: Iñaki Zurbano, Xavier Garcia, Jose Manuel Álvarez i Xavier Domenech
Juvenil A
  • Entrenador: Jordi Tomàs
  • Delegats: Quim Gratacòs, Xavi Romance, Guillaume Jonart i Quim Loras
Juvenil B
  • Entrenador: Izan Alonso
  • Delegats: Anna Maymús, David Truque, Pedro Sánchez, David Pallares i Juan Antonio Ortega
Cadet A
  • Entrenador: Eloi Safont
  • Delegats: Guillaume Jonart, Artur Crespo i Toni Freixas
Cadet Negre
  • Entrenador: Vicenç Sánchez
  • Delegats: Miriam García i Joan Sierra
Cadet Vermell
  • Entrenador: Joan Galan
  • Delegat: Jose Manuel Alvarez, Olga Lacoma, Marga Monné, Siscu Arroyo i Mònica Puertas
Cadet groc
  • Entrenador: Gerard Santafé
  • Delegat: Iñaki Zurbano, Gerard Fargas, Quim Loras i Xavier Òdena
Infantil A
  • Entrenador: Arnau Ribó
  • Delegats: Jaume Fontanet i Ricky Vega
Infantil Vermell
  • Entrenador: Ander Zurbano
  • Delegats: Antonio Ballesta, Santi de Ramón, Jordi Sucarrats i Beatriz Viña
Infantil Negre
  • Entrenador: Jan Tomás
  • Delegats: Marc Vidal i Iñaki Zurbano
Infantil Groc
  • Entrenador: Jordi de la Cruz
  • Delegats: Adriano Ortiz, Jaume Aubia i Iñaki Zurbano

Seus

Valldoreix

PAVELLÓ MUNICIPAL VALLDOREIX

Carrer Brollador, 3
Sant Cugat del Vallès.

PAV2

Z.E.M. Rambla del Celler PAV2

Rambla del Celler s/n
Sant Cugat del Vallès

PAV3

Z.E.M. Rambla del Celler PAV3

Rambla del Celler s/n
Sant Cugat del Vallès

La Floresta

Pavelló La Floresta

Carrer Ginjoler, 6
08198 La Floresta
Barcelona